Kolorowy pasek

Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu

Kolorowy pasek

Dodatkowe zajęcia

Przedszkole oferuje dzieciom zajęcia dodatkowe, uwzględniając zainteresowanie rodziców.

1. Język angielski

Nauka języka angielskiego prowadzona jest przez nauczyciela posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych.
Czas trwania zajęć wynosi 15 min. dla dzieci 3, 4 letnich i 30 minut  dla dzieci 5, 6 letnich.

2. Nauka religii
W zajęciach biorą udział dzieci  ze starszych grup na wniosek rodziców. Czas trwania zajęć
 wynosi 30 min. dla dzieci 5, 6 letnich.

3. Zajęcia logopedyczne
Zajęcia logopedyczne prowadzone są przez logopedę dla dzieci z wadami wymowy po
uprzednim przebadaniu przez logopedę.

4. Terapia pedagogiczna dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

5. Zajęcia wspomagające rozwój dla dzieci z orzeczeniem z Poradni Psychologiczno-
Pedagogicznej

Metadane